Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Albtrasporti & Traslochi
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61404027G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 01.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbim transporti mbi rrota brenda dhe jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė. Shėrbim transport! pėr mallra industrial, produkte bujqėsore dhe/ose ushqimorė mobilie, orendi, pajisje shtėpiake, zyrave dhe/ose ambienteve tė ndryshme tregtare, barnave apo medikamenteve mjekėsore etj. Shėrbim pėr transferimin e mallrave, mobileve, orendive, pajisjeve shtėpiake, zyrave dhe/ose ambienteve tė ndryshme tregtare. Shėrbim kopshtarie dhe/ose pastrimi Tregtim tė artikujve tė ndryshėm Import-Eksport, mobileje, pajisje elektrike dhe elektronike, elektroshtėpiake, ushqimorė, ushqimorė tė gatshme dhe gjysme tė gatshme, bujqėsore dhe blegtorale qofshin kėto edhe prodhime nė forme produktesh tė konservuara, veshmbathje, industriale tė pėrdorimit tė pėrditshėm, kozmetike, detergjentė, artikuj sportive, lėndė tė para pėr industrinė, materiale ndėrtimi dhe hidrosanitare, pajisje zyrash dhe kancelari, pjesė kėmbimi auto e makineri tė ēdo lloji, pajisje teknologjike, vajra lubrifikante, e tė tjera, si dhe tregtimin e tyre brenda dhe jashtė vendit me shumicė e pakicė. Tregtimin e tė gjithė artikujve tė mėsipėrm me shumicė e pakicė pėr llogari tė 2 vete shoqėrisė si dhe pėr llogari tė tė tretėve. Shoqėria, pėrveē, sa me sipėr mund tė shes, tė blej dhe tė mare pjesė nė formėn e aksioneve ose jo edhe nė shoqėri tė tjera vendase ose tė huaja tė cilat kanė objekt tė njėjtė veprimtarie ose tė ngjashėm me tė. Tė ushtrojė veprimtari tjetėr tė lejuar nga ligji dhe/ose pjesėmarrjen nė ?do veprimtari apo aktivitet tė ligjshėm qė mund tė kryejė njė shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar e krijuar nė bazė tė legjislacionit shqiptar. Tė krijojė filial dhe zyra pėrfaqėsie nė qytete tė tjera tė Shqipėrisė ose nė shtete tė tjera, nė pėrputhje me legjislacionin e tyre. Tė kryejė ēdo aktivitet tregtar, financiar', dhėnie-marrje me qira, tė vendos pengje dhe baire hipotekare, aktivitete kėto tė konsideruara si tė dobishme apo tė nevojshme pėr tė arritur qėllimet e Shoqėrisė dhe qė nuk tejkalojnė nė mase aktivitetet kryesore tė cituara me sipėr.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake nr.10, Rruga Haxhi Dalliu, Pallati Alvaconst, shkalla B, kati i parė, pranė Prokurorise Tiranė
Sektori ekonomik:
Administratorė: Faik Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albtrasporti & Traslochi
Albtrasporti & Traslochi
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!