Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
OLYMPIA TRADE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61403511A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 02.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Rrobaqepėsi pėr fason. Palestėr, fitnes. Agjenci turistike dhe figuracionesh. Transport kombėtar dhe ndėrkombėtar mallrash pėr tė tretė e me qira.
Adresa: Durrės Lagjja 1, Rruga Anastas Durrsaku, Pallat 4 katėsh, Kati i tretė, Zona Kadastrale 8512, Nr.Pasurie 25/300
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aldi Kadrini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 14.11.2016 ėshtė shtuar administratori Aldi Kadrini dhe ėshtė larguar administratori Ollgė Totosi.Me datė 14.11.2016 ėshtė shtuar ortaku Aldi Kadrini 100% dhe ėshtė larguar ortaku Ollgė Totosi.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OLYMPIA TRADE
OLYMPIA TRADE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!