Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
MEGA BRANDS & DISTRIBUTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61403508C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 03.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Magazinim dhe paketim tė produkteve tė pastrimit & detergjentėve. Import-eksport tė produkteve ushqimore dhe jo ushqimorė, detergjentė, kozmetike.
Adresa: Durrės Lagjja Gjepal, Rruga e Bektesheve, godinė 2-katėshe, kati i dyte, nr 9, zona kadastrale 1937, nr pasurie 92/1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Marsida Cenko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEGA BRANDS & DISTRIBUTION
MEGA BRANDS & DISTRIBUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!