Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
A & D INTIMO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61403505B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 02.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Hapja e linjave tė rrobaqepėsisė, shėrbime tė ndryshme. Prodhim veshjesh, tekstile, tė pambukta dhe tė leshta tė tė gjitha llojeve pėr llogari tė saj apo tė tretėve, import-eksport i tyre. Aktivitet nė fushėn e regjimit tė pėrpunimit aktiv tė konfeksioneve tė ndryshme(Fason). Import-Eksport, tregtim tė artikujve tė ndryshėm tė ēdo tipi, me shumicė dhe me pakicė. Prodhim veshjesh tė gatshme dhe artizanale tė tė gjitha llojeve, import-eksport i tyre. Import-Eksport tė artikujve industriale, elektroshtėpiake, elektrike, ushqimorė, higjeno-sanitare etj. Transport mallrash dhe pasagjeresh brenda dhe jashtė vendit. Tregti e materialeve tė ndėrtimit tė lėndėve tė para, inerte brenda dhe jashtė vendit. Aktivitet nė sektorin e ndėrtimit. Prodhimi dhe pėrpunimi i lėkurės dhe tregtim i kėpucėve tė pėrfunduara ose tė pjesėve tė tyre, ēanta, rripa, dhe ēdo lloj lėkure, import-eksport i tyre. Aktivitet nė sektorin e turizmit, Agjenci turistike etj.
Adresa: Durrės Lagjja 14, Rruga "Bajram Tusha", Shkozet, Zona Kadastrale 8515, Nr.pasurisė 5/623 , Kati 1+2 i ndėrtesės
Sektori ekonomik:
Administratorė: Malvin Lala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A & D INTIMO
A & D INTIMO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!