Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 11 Maj 2019
AGO-AACS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61403047P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 02.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Veprimtarisė ėshtė: -Nė fushėn kontabilitetit. - Kontabilitet, deklarata tatimore dhe konsulencė pėr subjekte tė ndryshme.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.7, Rruga "Frosina Plaku", Ish Klubi Sportiv Partizani, Kompleksi Magnet, Kulla " Dorado" Dyqani 1002, Kati pare
Sektori ekonomik:
Administratorė: Hasan Ago
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGO-AACS
AGO-AACS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!