Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
ASPHALT RUBBER ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61402002L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 28.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria ka pėr objekt tė saj kryerjen dhe marrjen pjesė nė tė gjitha aktivitetet qė njė shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar mund tė ushtrojė nė bazė tė legjislacionit shqiptar, dhe nė veēanti: Prodhimin dhe shitjen e bitumit tė modifikuar me pluhur gome si dhe bitumet e modifikuar, shitjen e pluhurit tė gomės, shitblerjen e impianteve pėr prodhimin e bitumit tė modifikuar me pluhur gome, konsulencėn teknike tregtare si dhe asistencė nė prodhimin e materialeve tė prodhuara duke pėrdorur bitumin e modifikuar me pluhur gome, realizimin e projekteve tė shtresave rrugore, si dhe menaxhimin e mjeteve tė transportit qė shėrbejnė pėr transportin e impianteve dhe produkteve qė realizohen. Shoqėria pėr arritjen e objektivit tė sipėrpėrmendur mund tė pėrdore mėnyrat e mėposhtme: tė punėsoje agjenci, pėrfaqėsues, me ose pa kushte, tė blejė, tė pėrdore dhe transferojė patentat, tė realizoj kėrkime tregu dhe tė menaxhojė tė dhėna pėr veten ose pėr tė tjerė, tė japė dhe tė mare licenca pėr pėrdorime tregtare si dhe tė realizoj tė gjitha veprimet tregtare ( import dhe eksport ), financiare, tė luajtshme dhe tė paluajtshme, tė nevojshme pėr realizimin e objektivave tė shoqėrisė. Shoqėria gjithashtu mund tė realizoj e bashkėpunime me shoqėri tė tjera qė kanė tė njėjtin objektiv ose tė ngjashėm me atė tė shoqėrisė, si dhe nė raste tė veēanta nė sektorė tė tjerė, bashkėpunime me pėrsona fizike, vetėm nėse kėto veprime janė tė quajtura tė nevojshme ose tė duhura pėr realizimin e objektivit tė shoqėrisė nga organi administrative. Pėr me tėpėr shoqėria mund tė veprojė si agjent/ndėrmjetės pėr kryerjen e aktiviteteve tė mėsipėrme dhe bazuar nė diskrecionin e saj tė vetėm mund tė kontraktojė palė tė treta pėr kryerjen e njė pjesė apo tė tė gjitha shėrbimeve tė mėsipėrme. Gjithashtu, shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr tė nevojshėm apo tė dobishėm pėr realizimin e qėllimeve tė saj pėrfshirė edhe aktivitetin e ofrimit tė shėrbimeve, tregtimin, importimin dhe eksportimin e mallrave. Pėr tė arritur objektin e saj, shoqėria mund tė realizojė drejtpėrdrejtė apo nė mėnyre tė tėrthorte ēdo lloj pjesėmarrje nė shoqėri tė tjera shqiptare apo tė huaja, si edhe tė hyje nė marrėdhėnie kontrakture, bashkėpunimi ose ortakėrie me pėrsona tė tretė, private ose publike, vendas ose tė huaj.
Adresa: Tiranė Rruga "Milto Tutulani" , kati i parė tek Tirana Office, zyra nr. 3, Njėsia bashkiake nr. 5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Leopoldo Rosi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ASPHALT RUBBER ALBANIA
ASPHALT RUBBER ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!