Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALSHBL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61401048N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 28.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete nė fushėn e ndėrtimit, tė tė gjitha llojeve. Eksport dhe import tė mallrave tė ndryshme ushqimorė, industriale, si dhe lėndėve tė para pėr prodhimin e tyre. Aktivitete nė fushėn e bujqėsisė dhe blegtorisė, si nė kultivimin ashtu dhe pėrpunimin e produkteve bujqėsore dhe blegtorale tė prodhuara nga vete shoqėria apo tė blera nga individė apo palė tė tjera, tregtimin e tyre brenda dhe jashtė vendit. Ngritjen e linjave tė prodhimit dhe prodhimin e produkteve industriale, produkteve tė ndėrtimit, tė pajisjeve, etj. Aktivitete nė fushėn e turizmit, si nė ngritjen e resorėve turistike, ashtu dhe nė shfrytėzimin e tyre nga turiste dhe vizitor vendas dhe tė huaj. Organizimin e grupeve turistike shqiptare dhe tė huaja. Kryerjen e ēdo lloj aktiviteti tė lejuar nga legjislacioni shqiptar. Shoqėria do tė kryejė ēdo lloje veprimtarie tė dobishme pėr arritjen e objektivave tė saj, duke pėrfshirė edhe veprimtari pėr shitblerje sendesh tė luajtshme dhe tė paluajtshme, pjesėmarrje nė kuota dhe aksione nė shoqėri dhe ndėrmarrje tė tjera.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.9, Rruga Bogdani, ndėrtesa Eurocol, Kati i 3-te, Nr.7.
Sektori ekonomik:
Administratorė: KHALD ALMOUSSA ALTRKAWI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALSHBL
ALSHBL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!