Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AL MADAR ART PRODUCTION & DISTRIBUTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61329005G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 26.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport tė mallrave tė ndryshėm. Prodhim dhe distribuim.
Adresa: KASHAR Rruga Jorgji Kushi, Pallati Sandy, objekti nr.1, Kati 2, Apartamenti B3
Sektori ekonomik:
Administratorė: KAIED ALTALEB
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL MADAR ART PRODUCTION & DISTRIBUTION
AL MADAR ART PRODUCTION & DISTRIBUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!