Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
TWINING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61327505D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 25.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitetin nė fushėn (Real estate ) imobiliare, dhėnie me qira si dhe shitje tė tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtsh me individė dhe pėrsona juridik, konsulencė nė fusha tė ndryshme, rivlerėsim tė pasurive tė paluajtshme dhe tė luajtshme, si dhe ēdo aktivitet tjetėr tė pashprehur pėrsa i pėrket me sipėr. Agrikulture (Agrikulture). Eksport - Import tė ēdo lloj materiali ndėrtimi, tė pajisjeve kompjuterike dhe elektronike, tė makinerive tė ndryshme pėr transport individual dhe publik, tė produkteve ushqimore, industriale, bujqėsore, tekstile, kozmetike etj.... Projektimin dhe ndėrtimin e ndėrtesave pėr banim si dhe tregtimin e tyre. Projektimin dhe ndėrtimin e fabrikave tekstile, industriale. Projektim dhe ndėrtim rrugėsh, veprave tė ndryshme industrial e ndėrtime nė fushėn e bujqėsisė shitja dhje dhėnia me qira e pasurive tė paluajtshme. rikonstruksione godinash civile dhe ekonomike, veshje fasadash etj. Ndėrtim ujėsjellėsash, hapje pusesh, kanalizime ndėrtim vepra kullimi, ujitje etj. Punime dhe sistemime, tarracime tėrrenesh, ndėrtime civile, publike etj. Import eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė tė rrobave tė gatshme, tekstile, metrazhe etj. Konsulenca mjedisore, pėrgatitje e raporteve tė 2 vlerėsimit tė ndikimit nė mjedis (VNM), auditime mjedisore, pėrgatitje raportesh vetmonitorimi sipas kushteve tė lejeve mjedisore, laborator analizash kimike dhe mjedisore, konsulenca dhe asistime pėr shėndetin dhe sigurinė nė punė, asistenca pėr perputhshmerine me legjislacionin nė fuqi pėr mjedisin, cilėsinė dhe shėndetin e sigurinė nė punė. Hapja e hoteleve e restoranteve, bar kafeve si dhe ēdo lloj aktiviteti qė ka lidhje me turizmin dhe i shėrben atij. Pėr me tėpėr shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr i cili nuk ėshtė i ndaluar nga ligjet nė fuqi.
Adresa: Durrės Rruga Plazh, Kompleksi Palace, nr.13
Sektori ekonomik:
Administratorė: Rayed Alamir
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 22.09.2016 janė shtuar ortakėt Khalid Aljabri 33% dhe Abdullah Alabdulkariem33%.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TWINING
TWINING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!