Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
"R. B. - GENERAL SERVIS"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61327018E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 26.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim tė objekteve tė ndryshme industriale, social - kulturore, civile dhe jo civile, ndėrtim tė infrastrukturės, ndėrtim tė apartamenteve dhe tė vilave tė banimit, tė kanalizimeve dhe tė ujėsjellsave, rrugėve etj, prodhime tė materialeve tė ndėrtimit, ndėrtim, rehabilitim dhe rikonstruksion tė ndėrtimeve civile dhe jo civile, import eksport tė materialeve ndėrtimore makinerive dhe gjithė produkteve nė funksion tė aktivitetit ndėrtimor. Projektim, studim, supervizim i punimeve tė ndryshme tė ndėrtimit civile dhe jo civile. Prodhim, pėrpunim, nxjerrje materiale inerte dhe beton, transport dhe tregtim i tyre brenda dhe jashtė vendit, import eksport i tyre dhe i gjithė makinerive nė funksion tė aktivitetit tė nxjerrjes dhe pėrpunimit tė inerteve. Gėrmime dhe transport dherash, prodhim dhe furnizim betoni. Ēdo aktivitet tjetėr tė lidhur me aktivitetin kryesor. Pėr tė gjitha aktivitete qė kėrkojnė licenca tė veēanta shoqėria do tė angazhohet qė tani pėr tė plotėsuar kėrkesat e ligjeve tė posaēme.
Adresa: Vorė SHARGE Lagjja nr. 1, Rruga Nacionale, Objekt me nr. pasurie 178/76, Zona Kadastrale 3319
Sektori ekonomik:
Administratorė: Roberto Buongiorno
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 18.02.2016 ėshtė shtuar administratori Roberto Buongiorno dhe ėshtė larguar administratori Regan Merdani.Me datė 18.02.2016 ėshtė shtuar ortaku Roberto Buongiorno 100% dhe ėshtė larguar ortaku Regan Merdani.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"R. B. - GENERAL SERVIS"
"R. B. - GENERAL SERVIS"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!