Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
"Sagitario"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61327011R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 26.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria ka pėr objekt: Blerjen, shitjen, shkėmbimin, ndėrtimin, rikonstruksionin, restaurimin, destruktimin, menaxhimin, administrimin dhe duke pėrfshirė dhėnien me qira, tė mirat dhe pronat e ēdo lloji dhe nė natyre nė emėr tė tė tretėve dhe shoqėrise vetė. Dhėnia dhe blerja e tė drejtave reale pėr prona tė patundshme. Blerja, shitja, dhėnia me qira e arave dhe kompanive bujqėsore, si dhe dhėnie me qira. Shoqėria pėr tė arritur qėllimin e saj mund tė kryejė objekte financiare tė ndryshme si blerja e institucioneve financiare, bankare, mobiluare, industriale duke blere kuota si nė shoqėri brenda vendit ashtu edhe jashtė vendit.
Adresa: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr.10, Rruga Him Kolli, Nr.45.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Marco Risso
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"Sagitario"
"Sagitario"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!