Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
Albanian-Austrian Consultancy
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61326031D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 21.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport i mallrave dhe shėrbimeve, shėrbime konsulencė, menaxhim dhe zhvillim projektesh, monitorim dhe raportim, si dhe ēdo lloj tjetėr aktivitetit tė lejuar dhe nė pėrputhje me ligjin Shqiptar.
Adresa: Tiranė Njėsia Nr. 2, Rruga Themistokli Germenji, Pallati 11, Apartamenti 21
Sektori ekonomik:
Administratorė: Edina Wograndl
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albanian-Austrian Consultancy
Albanian-Austrian Consultancy
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!