Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBANIAN GAS COMPANY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61325031V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 22.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti gazi tė lėngshėm pėr djegie (GLN), i hidrokarbureve tė ēdo lloji dhe vajra lubrifikante. Tregti bombolash gazi tė lėngshėm pėr djegie Standardi EU dhe i aksesorėve tė ndryshėm tė tyre, riparimi dhe kolaudimi i bombolave tė gazit tė lėngshėm pėr djegie Standardi EU. Import-eksport dhe pėrpunim aktiv i lėndėve tė para dhe gjysmė produkteve. Tregti, import-eksport, prodhim, pėrpunim e shėrbime nė fushėn e materialeve tė ndėrtimit, tė industrisė, farmaceutike, etj. Projekte inxhinierie pėr linjat e pėrpunimit industrial, kėrkime dhe studime tė ndryshme nė fushėn e fizibilitetit pėr zbatimin e projekteve tė ndryshme dhe asaj tė marketingut. Veprime e operacione tė tjera financiare, juridike, tregtare e civile qė i shėrbejnė objektit tė shėnuar mė lart dhe nė funksion tė zhvillimit e rritjes sė shoqėrisė. Ushtrimit tė ēdo veprimtarie tė ligjshme, tė lejueshme pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj sipas nenit 7 tė Ligjit tregtar nr. 9901, dt. 14. 04. 08. Tregtimi i gazit pėr automjete (autogaz).
Adresa: VAQARR Arbanė, Godinė 2 katėshe, Kati IItė, Zona Kadastrale 3712, Nr. Pasurie 21/38, Volumi 13, Faqe 109.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ralf Spiro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 19.01.2017 shtohet objekti i aktivitetit edhe me "Tregti gazi tė lėngshėm pėr djegie (GLN), i hidrokarbureve tė ēdo lloji dhe vajra lubrifikantė. Tregti bombolash gazi tė lėngshėm pėr djegie Standarti EU dhe i aksesorėve tė ndryshėm tė tyre, riparimi dhe kolaudimi i bombolave tė gazit tė lėngshėm pėr djegie Standarti EU. Import-eksport dhe pėrpunim aktiv i lėndėve tė para dhe gjysmė produkteve. Tregti, import-eksport, prodhim, pėrpunim e shėrbime nė fushėn e materialeve tė ndėrtimit, tė industrisė, farmaceutike, etj. Projekte inxhinierike pėr linjat e pėrpunimit industrial, kėrkime dhe studime tė ndryshme nė fushėn e fizibilitetit pėr 4 zbatimin e projekteve tė ndryshme dhe asaj tė marketingut. Veprime e operacione tė tjera financiare, juridike, tregtare e civile qė i shėrbėjne objektit tė shėnuar mė lart dhe nė funksion tė zhvillimit e rritjes sė shoqėrisė. Ushtrimit tė ēdo veprimtarie tė ligjshme, tė lejueshme pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj sipas nenit 7 tė Ligjit tregtar nr. 9901, dt. 14. 04. 08. " u bė "Tregti gazi tė lėngshėm pėr djegie (GLN), i hidrokarbureve tė ēdo lloji dhe vajra lubrifikante. Tregti bombolash gazi tė lėngshėm pėr djegie Standardi EU dhe i aksesorėve tė ndryshėm tė tyre, riparimi dhe kolaudimi i bombolave tė gazit tė lėngshėm pėr djegie Standardi EU. Import-eksport dhe pėrpunim aktiv i lėndėve tė para dhe gjysmė produkteve. Tregti, import-eksport, prodhim, pėrpunim e shėrbime nė fushėn e materialeve tė ndėrtimit, tė industrisė, farmaceutike, etj. Projekte inxhinierie pėr linjat e pėrpunimit industrial, kėrkime dhe studime tė ndryshme nė fushėn e fizibilitetit pėr zbatimin e projekteve tė ndryshme dhe asaj tė marketingut. Veprime e operacione tė tjera financiare, juridike, tregtare e civile qė i shėrbėjnė objektit tė shėnuar mė lart dhe nė funksion tė zhvillimit e rritjes sė shoqėrisė. Ushtrimit tė ēdo veprimtarie tė ligjshme, tė lejueshme pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj sipas nenit 7 tė Ligjit tregtar nr. 9901, dt. 14. 04. 08. Tregtimi i gazit pėr automjete (autogaz)."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN GAS COMPANY
ALBANIAN GAS COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!