Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBA ESCO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61325027Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
PIEMME ENERGIA S.R.L. 40
ALBA NRG 40
ALBA RECYCLING 20
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Mauro Biscaldi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 03.02.2017 ėshtė shtuar ortaku SALVATORE URZI 2% dhe ėshtė larguar ortaku PIEMME ENERGIA S.R.L.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA ESCO
ALBA ESCO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!