Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AMEP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61322012A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 21.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime menaxhimi pėr qeveritė, kompanitė dhe individėt.
Adresa: KASHAR Rruga "Mikel Maruli", Unaza e Re, pallati "Gora", shkalla 3, seksioni 3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Anton Biba
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMEP
AMEP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!