Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALMERA COMPANY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61321029M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 20.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import – eksport tė materialeve elektrike, hidraulike. Agjenci turistike. Tregtimin me shumicė tė gjithė artikujve. Prodhimin e lėndėve tė para bujqėsore. Tregtimin e kėtyre produkteve brenda dhe jashtė territorit shqiptar. Importin dhe eksportin e artikujve tė ndryshėm bujqėsorė e blegtoralė dhe tregtimin e tyre. Prodhimin e energjisė elektrike nėpėrmjet shfrytėzimit tė biomasave. Gjithashtu, shoqėria mund tė kryejė ēdo lloj aktiviteti tjetėr ekonomik, tregtar, financiar qė gjykohet i dobishėm dhe i nevojshėm pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė, pėrfshirė dhe shitjen e mjeteve tė shoqėrisė siē janė makinerite dhe pajisjet, tė japi dhe tė marri me qira, tė hyjė garant, tė hipotekojė si dhe tė marrė pjesė nė shoqėri tė tjera. Sė fundi, shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tregtar, shitblerje tė pasurive tė luajtshme apo tė paluajtshme, hipotekime, financiare dhe kreditimi, tė japi garanci reale dhe pėrsonale pėr tė tretėt, tė blejė, shesė ose marrė me qira ndėrmarrje, degė ndėrmarrjesh, si dhe tė marrė interesa dhe tė marri pjesė nė shoqėri, ente, konsorciume tė themeluara ose duke u themeluar me objekt tė njėjtė ose tė afėrt me qėllim tė realizojė objektin e shoqėrisė. Dhe nė pėrgjithėsi, shoqėria mund tė kryejė veprimtari tė tjera tė nevojshme ose tė dobishme pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha operacionet mbi pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, financiare, tregtare, tė lidhi kontrata 2 bilaterale aktive dhe pasive me Institute Krediti tė autorizuara nga ligji edhe me firma private, tė japi garanci reale pėr tė tretėt dhe gjithēka qė ėshtė e nevojshme pėr arritjen e qėllimit tė shoqėrisė. Shoqėria mund tė zhvillojė ēdo aktivitet tjetėr qė ėshtė i nevojshėm pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashme apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale dhe financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose me qira, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Shoqėria mund tė japė gjithashtu garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekare mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe pėrsonale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrje, me pėrjashtim tė tė tjerėve. Furrė buke.
Adresa: Durrės Lagjja 3, Rruga Egnatia, Godina nr. 382, Hyrja 2, Apartamenti 2/2, Kati 2-te
Sektori ekonomik:
Administratorė: BUSHER AWAD
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALMERA COMPANY
ALMERA COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!