Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
XHK STUDIO KONTABILITETI DHE FINANCIARE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61320502N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhevdet Kariēi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Xhevdet Kariēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XHK STUDIO KONTABILITETI DHE FINANCIARE
XHK STUDIO KONTABILITETI DHE FINANCIARE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!