Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 16 Dhjetor 2017
GRAND GAS ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61318013L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Antik Ēerpja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Antik Ēerpja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 06.04.2017 ėshtė shtuar administratori Enis Kaba dhe ėshtė larguar administratori Antik Ēerpja.Mė datė 18.04.2017 ėshtė shtuar ortaku "Enis Kaba" 100% dhe ėshtė larguar ortaku "Antik Ēerpja".
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GRAND GAS ALBANIA
GRAND GAS ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!