Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
" AGRO GJETA " SH.B.B
Numri unik i identifikimit (NIPT): L61311502O
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 22.12.2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 8
Fusha e veprimtarisė: Bashkėpunimi nė fushėn e prodhimit bujqėsor dhe nė marketing, kjo shoqėri do tė prodhojė, tė manipulojė, tė pėrpunoje, tė ruaj, tė klasifikojė, tė transportojė, tė shpėrndaj si dhe tė tregtojė produkte bujqėsore dhe blegtorale nė gjendjen e tyre natyrore ose tė pėrpunuara me parė si dhe tė mekanikes bujqėsore.
Adresa: Durrės Bishtkamez, Rruga "Fllake", Objekti nr.58
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dritan Gjeta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
" AGRO GJETA " SH.B.B
" AGRO GJETA " SH.B.B
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!