Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
KEM MONDO LEGNO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L59003101R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim me shumice dhe pakice i pankaleve, pelet, eksport te drurit dhe lende drusore
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Olsi Koja 50
Mario Cirillo 50
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Olsi Koja, Mario Cirillo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KEM MONDO LEGNO
KEM MONDO LEGNO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!