Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
ALBLINI 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58926301I-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjent i Transferimit te Parave te Subjekteve Financiare Jo-bankare; Agjenci udhetimesh dhe siguracionesh; Tregti artikuj te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Albana Latifi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBLINI 2015
ALBLINI 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!