Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBANIAN ADVENTURE RESORT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58804401Q
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Arsimit dhe Sportit 26
Federata Shqiptare Rafting 74
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Arsimit dhe Sportit Federata Shqiptare Rafting
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Blerina Ago
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Rezarta Koēollari 24/12/2014
ALBANIAN ADVENTURE RESORT
ALBANIAN ADVENTURE RESORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!