Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 19 Shkurt 2018
CALLING INTERNATIONAL NETWORK GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L58802501M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime marketingu, telemarketing dhe komunikime
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Santiliana Muho 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Santiliana Muho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CALLING INTERNATIONAL NETWORK GROUP
CALLING INTERNATIONAL NETWORK GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!