Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ADA & B-92
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57915302F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Eksport-Import material te ndryshme dhe farmaceutike ,Transport minerale dhe inerte brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fiadesa Allamani 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Fiadesa Allamani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADA & B-92
ADA & B-92
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!