Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
Kadeli - Import
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57828501C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e ndertimit dhe projektimit ne perputhje me liēensat;germime dheu me punime eventuale murature dhe beton-arme,prishje dhe punime ne toke te germuar.Prodhim materiale inetrte-gure,prodhime elemente betoni dhe beton arme te zakonshme,te paranderuar,gure dekorativ.Ndertime civile e industriale-turistike-bujqesore dhe rikonstruksione te ndryshme.Ndertime banesash me skelet shumekatesh.Ndertim rruge te kategorive te ndyshme II,III, IV dhe V,punim te mirembajtjes dhe sinjalizimt ne rruge,ndertim,mbishtresash rrugore.Tregtimin e lendeve te para te materialeve drusore dhe perpunimin e tyre.Tregtimin e artikujve te ndryshem kimik si dhe bojra te llojeve te ndryshme.Tregtimin e materialeve te ndertimit dhe te parafabrikateve.Tregtimin e automjeteve te ēdo lloji dhe ēdo marke e tonazhi si dhe te pjeseve te kembimit per to.Tregtim paisjesh elektroshtepiake,higjeno sanitare,hidraulike,prodhime qeramike,artizani dhe paisje kancelarie.Import -Eksport,shitje me shumice dhe pakice dhe instalim, pa perjashtimdhe kufizim te te gjitha llojeve te paisjeve hidrosanitare si dhe te te gjitha llojeve te impjanteve ngrohjeve, ftohje etje ashtu edhe te te gjitha llojeve te paneleve diellore si dhe aparaturave me ane te te cilave funksionojne keto lloj paisjesh ashtu ashtu edhe te pjeseve te tyre te kembimit.Tregtim prodhimesh kozmetike dhe estetike.Import - eksport me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme industriale,bujqesore,ushqimore dhe mjekesore.Tregtim te pijeve alkolike,freskuese,te ujit si dhe perpunimin e tyre.Ushtrimin e veprimtarive ne fushen e turizmit, te hotelerise, restoranteve, bar-kafe, pastiēeri, piceri, diskoteka-pube,qendra pushimi dhe kurimi.Agjensi turistike dhe linja transporti udhetaresh per qellime turistike brenda dhe jashte vendit nepermjet bashkepunimit me afjensi te tjera simotra,makina me qera ,import te mjeteve lundruese dhe dhenie e tyre me qera. Agjensi sherbimi, konsultimi dhe ndermjetesimi per plotesim dokumentacioni te automjeteve per subjekte juridike, publike dhe jopublike e individeve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Leonidhas Kadeli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Kadeli - Import
Kadeli - Import
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!