Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
QUKU TRAVEL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57827601D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport udhetaresh ne linja qytetase e nderqytetase, brenda dhe jashte vendit, transportit te mallrave etj, Tregtim me shumice e pakice te gjitha llojeve te mallrave te ndryshem ushqimore, industrial, ndertimi etj. Tregtim me pakice karburante, vajra lubrifikante, pjese kembimi, import i tyre, hapje pike servisi per te gjitha llojet e automjeteve si kamione, veture etj si dhe shit-blerje te tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ymer Quku 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Ymer Quku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
QUKU TRAVEL
QUKU TRAVEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!