Ndryshimi i fundit: E Martė, 19 Mars 2019
NORTH TRAVEL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57606501B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport kombetar dhe nderkombetar te pasagjereve, te mallrave te ndryshme per vete dhe te trete etj.Agjensi udhetimesh etj. Si dhe cdo veprimtari tjeter te lejuar me ligj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erion Tuci 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Erion Tuci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NORTH TRAVEL
NORTH TRAVEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!