Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
MONTE-ROZA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57603301U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice, Import dhe Eksport i te gjitha llojeve te materialeve te ndertimeve, makinerive dhe veglave te ndertimeve, mjete dhe makina qe perdoren gjate ndertimeve,artikujve industrial e ushqimore, veshmbathje, kozmetike, mobilje paisje shtepiake, zyrash e banesash.Ne Fushen e ndertimit si punime dhe Germime dheu me punime eventuale muratore beton arme, prishje dhe punime ne toke te germuar.Ndertime civile-industriale-turistike-bujqesore deri ne 5-kate she sherbime rikonstruksioni per to brenda dhe jashte vendit.Prodhim materiale inerte e gur.Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit..Si dhe ēdo aktivitet tjeter te te lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elvis Trokthi 51
Dritan Legisi 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elvis Trokthi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MONTE-ROZA
MONTE-ROZA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!