Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
3V
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57519901S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport ( pergjithesisht per nevoja personale ). Arsim. Ndertim. Zbulime germime dhe punime ne fushen minerare. Prodhim dhe shitje te mobiljeve per shkolla dhe zyra. Bar restorant. Shfrytezim dhe administrim burimesh ujore, zhvillim dhe menaxhim akuakulture.Sport dhe kulture
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bledar Gjoni 33.33
Roland Gjoni 33.33
Dritan Gjoni 33.33
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Bledar Gjoni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
3V
3V
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!