Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
PAĒRAMI A
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57201010C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Ndoja 100
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Astrit Ndoja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PAĒRAMI A
PAĒRAMI A
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!