Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
GEO SUD
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57128218D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Projektim i bazamenteve gjeodezike per rilevime ne te gjithe shkallet,projektime inxhinierike.Projektim,Studim, Fotogrametike,Hartografi, dhe Topografi,Vleresi i pasurive te paluajtshme per ndertesa dhe troje.Projektim masterplane-studime e plane rajonale urbanistike, plane rregullues te pergjithshme per qendra te banuara, qytete , studime urbanistike.Projektim arkitektonik per objekte civile-industriale-turistike-vepra arti ne infrastrukture.Projektim peisazhi, sistemim siperfaqe te gjelberta, lulishte e parqe interjere.Objekte civile-industriale-turistike prej murature e skelet beton arme deri ne 5 kate, dhe mbi 5 kate, objekte me skelet metalik. Projektim rruge auto kat V dhe IV, shtresa rrugore e sistemim asfaltim , ura dhe vepra arti deri 10 mdhe mbi 10 m, estakada.Konsulence tekniko-ligjore
Adresa: VLORE Rruga Sulejman Delvina, Lagjja Hajro Ēakeri, Objekt Nr.21, Kati I.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adiseldo Rrapaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Adiseldo Rrapaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GEO SUD