Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 18 Dhjetor 2017
AVULLIJA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56621002G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me pakice te karburanteve,vajrave,lubrifikante, si dhe gaz,e te tjera
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Leonard Avullija 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Leonard Avullija
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AVULLIJA
AVULLIJA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!