Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TIS PARK
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56527202A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimi dhe operimi i projektit te koncensionit per ofrimin e sherbimit te sistemimit dhe menaxhimit te parkimit ne qytetin e Vlores, perfshire kryerjen e aktiviteteve te ndryshme, perfshire importin e pajisjeve, projektimin, kryerjen e punimeve te ndryshme, ne funksion te realizimit te projektit koncensionar
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
TIS HOLDING 98
ON TRACK INNOVATIONS 2
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Jonida Hallvaxhiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TIS PARK
TIS PARK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!