Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
SIMAK SHOES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56517201K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Prodhim i gjithe pjeseve te kepuces, prodhim kepucesh te te gjitha llojeve, tregeti me shumice e pakice i kepuce dhe mallrave industriale ushqimore, tregti me shumice dhe pakice i kafese dhe materialeve te ndertimit, import eksport i artikujve te ndryshem, sherbime ne fushen e fasonerise(prodhim me material porosites)Shoqeria mund te themeloje, ushtroje dhe menaxhoje shoqeri ndermjetesimi tregtar te artikujve te mesiperm.Aktivitetet tregtare mund te kryhen direkt apo ne formen e perfaqesive, si ne Shqiperi dhe jashte saj, perfshire tregtine me shumice e pakice.Shoqeria mund te kryeje te gjitha veprime tregtare, industriale, te luajtshme te paluajtshme dhe te kryeje cfaredolloj aktiviteti tjeter te lejuar qe konsiderohet i nevojshem per realizimin e objektit te aktivitetit te shoqerise .Gjithashtu mund te marre pjese ne shoqeri dhe/ose kooperativa, ndermarrje te cdo natyre qe kane objekt te njejte apo qe lidhet me objektin e veprimtarise se shoqerise, si dhe te kete mandate dhe perfaqesi, edhe ekskluzive me shoqeri italiane dhe te huaja
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Antonio Parente 40
Klodian Kulla 10
Enron Kulla 10
Ignazio Cardillo 40
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Antonio Parente
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SIMAK SHOES
SIMAK SHOES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!