Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
BINAJ ALBANIAN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56503205S-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport dhe tregeti me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem kozmetike.Impor-Eksport dhe tregeti me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industrial dhe ushqimore,elektroshtepiake, elektrike,hidraulike,pjese kembimi,materiale ndertimi,etj.Aktivite transporti kombetar dhe nderkombetar mallrash,makineri,pajisje dhe lende te para.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Laver Binaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BINAJ ALBANIAN
BINAJ ALBANIAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!