Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
RUCI LINE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56502206V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjenci turistike,doganore,detare,spedicionere,omerxhim,pilotim,heqje plehra nga trageti,transportin e pasagjereve dhe te mallrave me auotmjete dhe anije.Sherbime ne fushen e turizmit si;hoteleri,bar-restorant,udhetime turistike etj.Shitjen e biletave te tragetit,avionit etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jorgji Ruci 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Jorgji Ruci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RUCI LINE
RUCI LINE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!