Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 11 Dhjetor 2017
SISTEA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56419003V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import eksport. Artikuj te ndryshem ushqimore dhe industrial, veshje, bar kafe, restorant etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Angelo Turrini 50
Silvia Rosati 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Angelo Turrini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SISTEA
SISTEA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!