Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
GJENI DEKOR 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56329001G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe nxjerrje guri, tregtim guri, Import eksport, tregtim te mallrave ushqimore industriale,materialeve te ndertimit, mobilimit, pajisje elektroshtepiake , hidrosanitare, duralumin, elektrike, elektronike, pjese kembimi per makina, kabllo elektrike, tuba metalike e plastike, lende te para per prodhim mobiljesh, konfeksione tekstilesh, artikuj lekure, artikuj kozmetike, kancelari, punime xhami, bojra, llaqe, tretesa te ndryshem. Servis, parking, transport mallrash, pasagjeresh.Prodhim dhe tregtim bime medicinale. Aktivitet ne fushen e turizmit dhe ndertimit agjensi detare e spedicionere , hoteleri bar restorant.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mem Nikaj 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Mem Nikaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GJENI DEKOR 2015
GJENI DEKOR 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!