Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
ITALIAN GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56315204S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Kontabilitet,Menaxhim, Logjistike,Tregeti,Import-Eksport,Prodhim,Tregeti shumice/pakice,Restaurime,Kultivim Agrikulture,Sherbime mekanike,Restorant-Hoteleri,Infrastrukture(rruge,hekurudha,porte),Turizem,Gastronomi,Ndertime teknologjike,Transport brenda dhe jashte vendit,prodhim dhe ndertim te materialeve metalike,ndertime civile,projektime,prodhime bulmetore,Lojra fati,etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Francesco Amendolagine 50
DOMENICO FRISONE 25
PAOLO CIFARELLI 25
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Francesco Amendolagine
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITALIAN GROUP
ITALIAN GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!