Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
AGRI EGNATIA INVEST
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54115402E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin, perpunimin dhe tregtimin e produkteve bujqesore dhe derivateve nga aktivitetet bujqesore. Importimin dhe eksportimin e produkteve agroushqimore. Blerjen dhe administrimin ne emer te vetin dhe per llogari te te treteve te tokave bujqesore, me qellim final prodhimin. Shoqeria per arritjen e qellimeve te veta mund te kryeje ēdo lloj aktiviteti mobiliar, financiar dhe imobiliar. Mund te kryeje aktivitete kerkimi dhe zhvillimi, eksperimente shkencore direkt dhe ne bashkepunim me ente, universitete dhe insitute kerkimi. Mund promovoje shkembimet per zhvillim ekonomik, kryesisht midis ndermarrjeve shqiptare dhe atyre italiane, por edhe me ato te vendeve te tjera te Ballkanit qe nuk jane ende pjese e K.E. dhe te atyre Vendeve te Zones se K.E si edhe ndihme ne marredheniet me Entet dhe ndermjet Ndermarrjeve. Promovon dhe zhvillon te gjitha aktivitete dhe nismat e nevojshme ne Shqiperi dhe jashte shtetit per promovimin e pergjithshem dhe specifik te investimeve dhe per ti bere te njohur operatoreve ekonomike sherbimet dhe stimujt financiare qe mund te perfitojne ne baze te legjislacionit te komunitetit, si edhe mundesite e investimit qe jane ne prespektive. Shoqeria mund te kryje te gjitha operacionet mobiliare, imobiliare, pasurore dhe fiananciare qe mendohen te nevojshme per arritjen e qellimit te shoqerise dhe mund te marre pjesemarrje dhe kuota ne shoqeri dhe ndermarrje te tjera me objekt te ngjashem apo lidhur me te vetin. Ndermjetesim fianaciar, sigurimi, si edhe paraqitje direkte dhe/ose indirekte sherbimesh me natyre te ndryshme: administruese, organizuese dhe ekonomike, imobiliare dhe teknike. Blerja, ndertimi, mirembajtja, shkembimet, shitjet, administrimi dhe dhenia me qera ne pergjithesi e pasurive te patundshme te ēdo lloji, si edhe ndertimi dhe shuarjen e te drejtave reale ne pergjithesi. Marrja direkte dhe/ose indirekte te interesave, kuotave dhe/ose pjesemarrjeve me aksione dhe jo, ne shoqeri dhe ndermarrje te tjera te ēdo lloj forme, personale dhe/ose kapitalesh, ne Itali dhe jashte shtetit, me objekt te ngjashem apo te lidhur me te vetin, ne kufijte e sanksionuara nga Neni 2361 k.c.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Franco Saccocci 10
Ervis Thartori 25
Luciano Fratarcangeli 25
Pier Paolo Mastrantoni 25
Daniel Shandro 10
Renato Sette 5
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Franco Saccocci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRI EGNATIA INVEST
AGRI EGNATIA INVEST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!