Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
ELITE CONSTRUCTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54014601A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime dheu,sistemime terenesh etj. -Prodhim dhe tregetim materiale ndertimi. Prodhim inertesh, rere, ēakulli, gure, mermere etj. -Prodhim elementesh te parafabrikuara betoni e beton arme. -Ndertime civile dhe industriale,ekonomike,turistike dhe bujqesore, deri ne dy kate dhe mbi dy kate,kompletimi me instalime me karakter social,kulturor dhe te kulteve te ndryshme fetare si dhe restaurimeve dhe rikonstruksion godinash civile industriale dhe ekonomike,veshje fasadash etj. -Ndertime,projektime dhe riasfaltime rrugesh dhe autostradash,punime te sinjalizimit rrugor,vijezim te rrugeve,ndertime vepra arti ne rruge etj. -Ndertime rruge te kategorise se I deri V, ndertim ujesjellesa dhe kanalizimesh, mirembajtje dhe zhvillim i dekorit ne mjedise urbane, punime karpenterie. -Kryerje punimesh te inxhinjerise civile,te te gjitha llojeve te veprave te artit, riparim dhe mirembajtje te veprave egzistuese izolime mbi dhe nentokesore nga ujrat siperfaqesore,te siperfaqeve te gjelbra si pyje,parqe etj. -Administrimi i guroreve ,impianteve te betonit, impianteve te konglomerateve bituminoze dhe te copezimit, prodhime materiale bituminoze, karton katerma, pasta, mastikabituminoze, asfaltobeton.etj. -Veshje rrugesh me asfaltobeton, sistemim e asfaltim sheshe,punime mirembajtje . -Asistence teknike, juridike etj. -Sherbime te natyrave te ngjashme per te cilat shoqeria do te pajiset me liēensat perkatese. -Exsport-import,tregeti artikuj te ndryshem ndertimi, industrial dhe ushqimore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Kejdi Xhemollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELITE CONSTRUCTION
ELITE CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!