Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
XHS BIOPRODUCT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53919402A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice, prodhim, import dhe eksport i mallrave te lejuara nga ligji. Prodhim, tregtim me shumice dhe pakice, import dhe eksport i prodhimeve e produkteve biologjike te destinuara per agrikulturen, pemtarine, mbareshtrimin e kafsheve si edhe i lendeve te para, materialeve, aksesoreve, pajisjeve dhe makinerive per prodhimin e tyre. Ndertimi, blerja, zhvillim i aktiviteteve, i linjave te prodhimit, i makinerive dhe pajisjeve ne interes te prodhimit dhe tregtimit te produkteve biologjike te destinuar per bujqesine dhe blegtorine. Ndermjetesim per llogari te te treteve, per mallra te lejuara nga ligji e cfaredolloj natyre. Te perfitoje nepermjet blerjes, te marre me pagese ose me kembim ose me qira si dhe te zoteroje nepermjet investimit ose ne cdo menyre tjeter ligjore cfaredolloj shpikje, permiresim, ripunim, diplome, aplikim, shenje, sigle, reklama e te tjera te ngjashme ne interes te realizimit te objektit te shoqerise si edhe te shese, kembeje, ofroje leje, ose ti ndryshoje ato ne perputhje me vendimet perkatese te shoqerise. Te bashkerendohet dhe te bashkohet me kushdoqofte tjeter shoqeri apo ndermarrje qe ka objekte te njejta me objektet e kesaj shoqerie. Te kontaktoje me persona fizike dhe juridike vendas ose te huaj per gjetjen e tregjeve te shitjes per produktet dhe sherbimet e shoqerise. Te lidhe kontrata me cilendo qeverisje qendrore apo vendore dhe institucione te tjera publike dhe private ne interes dhe per ti sherbyer qellimit dhe objektit qe ka shoqeria.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gazeli Dule 26
Mitat Dule 26
Marenglen Emini 48
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Qamil Gjuzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XHS BIOPRODUCT
XHS BIOPRODUCT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!