Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ARTOL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53803004B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: 1.Ndertime civile , industriale , turistike , bujqesore, ujesjellesa, kanalizime, kanale impiante vaditje, punime karpentjere druri, instalim materjale druri-metalike plastike-xhami, shtrime rrugesh, ndertime urash, kanale kulluese, vepra ne fushen e telekomunikacionit, punime bojatisje-hidroizolimi-akustike-kundra zjarrit, pastrim i siperfaqes urbane. 2.Import, eksport dhe tregetim te materialeve te ndryshme te ndertimit, te makinerive te ndertimit, makinerive te prodhimit te materjaleve te gatshme e gjysem te gatshme per ndertim e prodhim - perpunim druri, makinerive dhe pajisjeve te transportit, mjeteve agrobujqesore, ndihmesave teknologjike. 3.Grumbullimi, pėrpunimi dhe tregetimi i prodhimeve te pėrftuara nga shfrytėzimi i pyjeve (trupa, lėndė ndėrtimi, shtylla miniere, degė voze, dru zjarri, qymyr druri etj.) dhe prodhimeve gjysmė tė pėrpunuara (dėrrasė, elemente etj.) e inkuadruar nė qendrat te pėrpunimit si gatra, sharra, cirkulare, fabrika e linja prodhimi te lendes drusore. Shfrytėzimi dhe tė tregtimi i materialit drusor, tė prodhimeve pyjore e jopyjore ne harmoni me mbrojtjen e kullotave, zonave te mbrojtura ne funksion tė veēantė, tė florės e faunės sė egėr, tė bimėve mjekėsore, aromatike, eterovajore e tanifere natyrore, tė prodhimeve pyjore e jopyjore tė fondit pyjor kombėtar, si dhe ēdo veprimtari tjetėr, te lejuar me ligj dhe akte nenligjore. 4.Prodhimi, perpunimi dhe tregetimi i materjaleve te drurit, aglomerateve si pelleta, tallashe, ashklave, briketave, qymyri drurit e formave te tjera importimi dhe eksportimi i tyre. Importimi i lendeve te para e ndihmese, produkteve te gatshme e gjysem te gatshme. 5.Tregetimi me shumice te karburanteve dhe lubrifikanteve, gazit te lengshem produkteve dhe nenprodukteve te tyre, me shumice dhe pakice, ndertimi i pikave te karburantit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vasil Kapurani 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Vasil Kapurani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARTOL
ARTOL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!