Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
MORINA GRUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53729401N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport, blerje produkte bujqesore, fruta, perime, artikuj ushqimor e industrial me shumice dhe pakice ne teritorin e Shqiperise dhe jashte saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jeton Morina 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Jeton Morina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MORINA GRUP
MORINA GRUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!