Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
TRIERA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53723601S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ngritje dhe shfrytezim bare, restorante dhe hotele.Ngritje dhe pėrdorim i agjensive turistike, exchange-ve dhe i agjensive publicitare.Ndėrtim, riparim dhe mirėmbajtje i objekteve te banimit, i rrugėve, i objekteve sociale, i objekteve industriale, i objekteve bujqėsore dhe i veprave tė artit me karakter bujqėsor, i kanalizimeve, i ujesjellsave dhe i shkarkueseve.Investime dhe sipėrmarrje pėr instalimin e sistemeve tė ngrohjes dhe tė freskimit tė objekteve gjatė procesit tė ndėrtimit ose nė procesin e rikonstruksionit tė tyre.Projektime nė fushėn e ndėrtimeve nė tė gjitha llojet e tyre dhe pėr tė gjitha kategoritė e punimeve brėnda dhe jashtė vendit.Prodhim , import-eksport i lėndeve te para, i mallrave industriale dhe i mallrave tė natyrave tė tjera, i makinerive dhe i materialeve e paisjeve ndihmese pėr montimin dhe mirembajtjen e tyre.Import eksport dhe tregėtim me shumicė dhe me pakicė i tė gjithė artikujve ushqimorė, i artikujve industrial, i artikujve tė duhanit dhe nėn produkte tė tij, i artikujve tė kafesė, dhe i artikujve bujqėsorė.Aktivitet nė zbulimin e burimeve minerare dhe nė shfrytėzimin e tyre pėr tė gjitha kategoritė e mineraleve.Shėrbime tė ndryshme ndaj publikut me transport brėnda e jashte vendit pėr udhėtarė dhe pėr mallra.Veprimtari nė fushėn imobilare si shitje, blerje dhe dhėnie me qera tė pronave dhe pasurive tė paluajtshme.Aktivitete prodhimi, shėrbimi dhe punimi nė kulturat bujqėsore, nė kultivimin e luleve natyrale, nė pyje dhe nė fushėn e pėrpunimit dhe tė tregtimit tė artikujve bujqėsorė e blegtoralė.Tregti me shumicė e me pakicė i karburanteve tė llojeve tė ndryshme, i vajrave lubrifikantė dhe i nėn produkteve tė tjera tė naftės. Tė gjitha veprimtaritė e mėsipėrme do tė realizohen nė tė drejtėn e importit dhe eksportit komform kėrkesave specifike tė legjislacionit Shqiptar pėr sejcilėn veprimtari.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Saimir Serjanaj 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Saimir Serjanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TRIERA
TRIERA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!