Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
MALUQI-2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52829602L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Pulari per prodhim vezesh. Import-eksport te pulave per prodhim vezesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kostandin Maluqi 50
Jorgo Maluqi 50
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Kostandin Maluqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MALUQI-2015
MALUQI-2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!