Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
ERI-1960
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52829406I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile dhe ekonomike.Transport udhetaresh brenda dhe jashte vendit, tregtim mallra ushqimore e industriale me shumice dhe pakice brenda dhe jashte vendit, bar-bufe restorant. Ndertim dhe shfrytezim i rrjeteve publike telekomunikacionesh dhe ofrimi i sherbimeve publike te telekomunikacionit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Qemal Beqiraj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Qemal Beqiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERI-1960
ERI-1960
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!