Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
GA CHAUDRY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52803801A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport i produkteve dhe pajisjeve ushqimore, tekstile, industriale, mjeksore, bujqesore, pajisjeve te te gjitha llojeve qe lejohen nga ligji etj. Restorante, markete etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ghafoor Ahmad Chaudry 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Ghafoor Ahmad Chaudry
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GA CHAUDRY
GA CHAUDRY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!