Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
KIARA-FISH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52703204I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Perpunim peshku, midhje, karkaleca, gaforre, gjithe llojet, me regjim perpunimi aktiv. Transport te mallrave per vete dhe te trete. Zhvillim te aktivitetit tregtar ne dyqane. Import Eksport sipas legjislacionit shqiptare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bledi Ēela 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Bledi Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KIARA-FISH
KIARA-FISH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!