Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
"Sitel"sh.p.k
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52626801R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Studimi,zhvillimi dhe realizimi i faqeve te internetit ,faqe te aksesushme ,web design si dhe regjistrime,mirembajtje dhe shitje domain internet,housing e hosting (administrim ,depozitim dhe lidhje)si dhe cdo tjeter qe eshte e nevojshme per asistence ne fushen e informatikes.Realizim dhe zbulim publiciteti ne web ne te gjithe menyrat dhe kanalet si mail,ekran, web radio ,web tv,rrjetet sociale dhe te ngjashme .Projektim,realizim dhe dergim te fushatave promocionale nepermjet postes elektronike ,mesazheve ,fakseve,telefonatave,vokaleautomatike,dhe rrjeteve sociale.Ndertim administrim optimizem dhe administrim bazash te te dhenave te profilizuara si dhe arkivave me informacione dhe artikuj per cdo lloj suporti ne respektim te normativave qe permban fusha e privatesise realizim dhe administrim i njoftimeve,"landing page"dhe komunikimeve shypi e-commerce,realizim trajnimesh ne fushen informetike,realizim grafike ne web.Projektim,realizim dhe administrim konkursesh online ne respektiv me normativat e fushes (lendes)realizim publikimesh ,broshurash revistash mbi produktet dhe sherbimet e siperpermenduara,perfshire te drejten per te operuaredhe ne fushen e botimit elektronik dhe telematik,asistence per bizneset,individet ,organet publike dhe shoqerite ne pergjithsi per te ndertuar faqet e internetit dhe sistemeve,menaxhimin e programeve ,aparateve dhe sherbimeve per telekomunikacionit dhe telematiken,perfshire sherbimet e trasmentimit te te dhenave ,imaxheve dhe tingujve(me figure dhe ze)me reference te vecante per sherbimet e internetit,ideim zhvillim prodhim dhe keshillim ne realizimin e sistemeve baze si dhe cdo gje tjeterqe ka te beje me ruajtjen trajnimin dhe menaxhimin e te dhenave,ofrimi i sherbimeve te keshillimit te biznesit ne menaxhim dhe informatike ,trajnimit ,keshillimit dhe organizimit te ceshtjeve te menaxhimit, kerkime dhe zhvillime te marketingut dhe metodave te futjes ne treg,krijimin ,zhvillimin,prodhimin dhe tregtine edhe ne emer te paleve te treta ,per software dhe hardware.Mareriale konsumi materiale multimediale ,teknogjike dhe paisjeve per komunikim fiks dhe mobile ,aparate telefonike ,paisje per kompjuter ,artikuj per kohen e lire ,objekte koleksionesh,paisje dhe objekte per shendetin dhe mireqenien ,veshmbathje dhe aksesore,gjithcka nepermjet internetit ,organizimi i ngjarjeve te tilla si koferenca ,programet e trajnimeve,dhe projekteve operacionaleve,panaire shfaqje te ndryshme per promovimin dhe zbulimin e projekteve te siperpermenduara ,kontratat e studimit dhe analiza per per ceshtjet ekonomike dhe financiare,trajnimit te personelit te informacionit te tregut ,promovim kontratash dhe dhe aktivitetesh te botuara ,realizim studimesh ,anketat statistikore dhe hulumtime me karakter teknik, shkencor dhe kulturor ,tregtim autoveturash edhe ate perdorura permes kanalit e-commerce .Kompania mund te marre mandate agjensie per te permbushur aktivitetet e mesiperme si dhe per te zhvilluar aktivitetet komerciale,industriale,pasurive te patundeshme dhe financiare keto te fundit jo per publikun ,por te nevojshme apo te dobishme per arritjen e vazhdimesine e objektit social perfshire ketu rekrutimin ose doreheqjen e pjestareve te interesuar ne eventet e organizuara dhe ne shoqeri.Pervec veprimtarive te parashikuara me lart ne veprimtarin e shoqerise do te hyje cdo veprimtari qe do te konsiderohet nga asambleja e ortakeve si e nevojshme dhe e pershtatshme per arritjen e objektit te shoqerise dhe qe nuk vjen ne kundershtim me ligjin shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ylli Xhaxhollari 50
Massimo Ceola 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Ergita Topulli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"Sitel"sh.p.k
"Sitel"sh.p.k
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!